• Facebook Clean
  • LinkedIn Clean
  • Google+ Clean
Unknown Track - Unknown Artist
00:00 / 00:00

Asst. Prof. Gülgün Çiğdem'in Kriz-Kanser Döngüsü 8. Uluslararası Sosyal Bilimlerde Güncel Tartışmalar Kongresi (International Congress Debates in Social Sciences)(CUDES 2018)’nde

November 24, 2018

 

Asst. Prof. Gülgün Çiğdem 28-30 Eylül 2018 tarihleri arasında 8. Uluslararası Sosyal Bilimlerde Güncel Tartışmalar Kongresi (International Congress Debates in Social Sciences)(CUDES 2018)’nde, oluşturduğu Kriz-Kanser Döngüsü’nü bilim dünyasına sundu.

 

Asst. Prof. Gülgün Çiğdem, Altınbaş Üniversitesi (Türkiye), University of Westminster (İngiltere), University of Belgrade (Sırbistan), VUZF University (Bulgaristan), IJOPEC Publication ve Turkish Studies Journal’ın ortaklığında, sosyal bilimcilerin güncel tartışmaları gerçekleştirdikleri ve disiplinlerarası çalışmaların teşvik edilerek alternatif bir platformun oluşturulmasının hedeflendiği, 28-30 Eylül 2018 tarihleri arasında sekizincisi düzenlenen Uluslararası Sosyal Bilimlerde Güncel Tartışmalar Kongresi (International Congress Debates in Social Sciences)(CUDES 2018)’nde, oluşturduğu Kriz-Kanser Döngüsü’nü bilim dünyasına sundu. Sunumu ile ekonomik krizler ve kanser arasındaki bağlantıya dikkatleri çeken Asst. Prof. Gülgün Çiğdem’in “Is an Economic Crise a Cancer Cause? A Review of the Crisis-Cancer Cycle (Ekonomik bir kriz bir kanser sebebi midir? Kriz-Kanser Döngüsüne Bir Bakış)”isimli bildirisi büyük ilgi gördü. 

Please reload

Featured Posts

FARKLI SAYFA NUMARALANDIRMA

November 23, 2016

1/2
Please reload

Recent Posts

November 23, 2016

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us